piątek, 9 października 2015 Dziś imieniny obchodzą: Arnold, Dionizy

W Roku św. Jana Pawła II – zaproszenie na rozstrzygnięcie konkursu

jpii

Organizatorzy VIII Gminnego Konkursu W Roku św. Jana Pawła II informują Uczestników, że uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 22 listopada 2015 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Domu Kultury w Łabuniach.
Serdecznie zapraszamy Uczestników i wszystkie osoby, którym szczególnie bliska jest postać i nauka Jana Pawła II.

Zbiórka żołędzi dla zamojskiego zoo

zoo_zamosc

Zamojskie zoo zaprasza do udziału w kolejnej akcji zbierania żołędzi, będących prawdziwym przysmakiem niektórych mieszkańców ogrodu. Akcja rozpoczęła się 7 października i potrwa do 19 października. Wszyscy, którzy przyniosą do zoo minimum 5 kg żołędzi, otrzymają zestawy gadżetów i materiałów promocyjnych.

więcej »

Piknik rodzinny „Ziemniak w roli głównej” w Ruszowie

piknik_ruszow

Wójt Gminy Łabunie i KGW Ruszów w dniu 4 października 2015 r. byli organizatorami pikniku rodzinnego „Ziemniak w roli głównej” w Ruszowie. Impreza miała charakter otwarty. Piknik zorganizowano po raz czwarty; z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem lokalnej społeczności.

więcej »

Ognisko dla dzieci w Wólce Łabuńskiej

ognisko_wolka_l_i

W dniu 4 października 2015 r. odbyło się ognisko dla dzieci zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Wólce Łabuńskiej. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji między innymi gry i konkursy z nagrodami. Wszyscy świetnie bawili się przy muzyce.

więcej »

Zaproszenie na spotkanie sieciujące

animacja_k_i

Stowarzyszenie Równych Szans Bona Fides serdecznie zaprasza na spotkanie sieciujące pn. Animacja kobiet w środowiskach lokalnych, które odbędzie się 17 października w Gminnej Bibliotece Publicznej w Urszulinie filia Wytyczno.

więcej »

Informacja wyborcza

urna

Wójt Gminy Łabunie zaprasza na pierwsze posiedzenie Obwodowych Komisji Wyborczych powołanych Zarządzeniem Wójta Gminy Łabunie, które odbędzie się w dniu 12 października 2015 r. o godz. 10.00 w Domu Kultury w Łabuniach ul. Parkowa 9.

więcej »

Informacja wyborcza

urna

Wójt Gminy Łabunie informuje, że w 5 października 2015 r. w świetlicy Urzędu Gminy Łabunie przeprowadzono  publiczne losowanie składów osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach do Sejmu i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.

więcej »

Menu
Responsive Menu Clicked Image