sobota, 30 kwietnia 2016 Dziś imieniny obchodzą: Marian, Katarzyna

Sama się obronię?!

samoob3

Za nami trzecie spotkanie (nigdy nie jest za późno, żeby się przyłączyć). Z sensei Krzysztofem Polichą (na co dzień trenerem karate kyokushin) spotykamy się w sali gimnastycznej w Łabuniach we wtorki (najbliższe wyjątkowo w poniedziałek 2 maja) o godz. 19.30.

więcej »

Informacja 500+

uwaga

W związku z pojawiającymi się coraz częściej próbami wyłudzenia pieniędzy od osób chcących złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze, w szczególności przez oferowanie odpłatnych wniosków w witrynach internetowych informujemy, że są to próby wprowadzenia w błąd obywateli, w żaden sposób niezwiązane z Programem „Rodzina 500+”.

Wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego jest drukiem bezpłatnym i można go złożyć przez internet lub osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Łabuniach.

Informacja

arr

Agencja Rynku Rolnego informuje o możliwości składania do 25 czerwca 2016 r. przez producentów rolnych wniosków w Agencji Rynku Rolnego o przyznanie dopłat z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany.

więcej »

Informacja

info

Ofreta zadania publicznego pn. „Radość z pomagania 2016” złożonego w trybie pozakonkursowym przez Zarząd Stowarzyszenia Przyjciół Hospicjum „Santa Galla” w Łabuńkach Pierwszych.
więcej »

Zawiadomienie o sesji rady gminy

herb

Przewodniczący Rady Gminy Łabunie zawiadamia mieszkańców Gminy Łabunie, że w dniu 27 kwietnia 2016 r. o godz. 9.00 w budynku wielofunkcyjnym w Łabuniach przy ul. Orzechowej 10 odbędą się obrady XIV sesji Rady Gminy Łabunie.
więcej »

Bądź ekologiczny! Wstąp do ogrodu!

otwarcie_pp_0

Wójt Gminy Łabunie serdecznie zaprasza Mieszkańców 18 maja 2016 r. (środa) o godz. 10.00 na otwarcie Ogrodu „Pawie Pióro” – edukacyjnej ścieżki dydaktycznej przy ul. Orzechowej.

więcej »

Zaproszenie

majowka_16_0

KGW Łabunie zaprasza 3 maja 2016 r. od godz. 14.00 do Zespołu Pałacowo-Parkowego w Łabuniach na Wielką Majówkę pod patronatem Wójta Gminy Łabunie.

więcej »

Menu
Responsive Menu Clicked Image