wtorek, 17 stycznia 2017 Dziś imieniny obchodzą: Antoni, Jan

Ferie w bibliotece

ferie_bp_17

Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie zaprasza dzieci i młodzież na filmowe ferie z książką!
 
 
 
 
 
więcej »

Ferie w szkołach

ferie_17

Zajęcia w czasie ferii w Zespole Szkół w Łabuniach i Zespole Szkół w Łabuńkach Pierwszych.
 
 
 
 
 
więcej »

Ferie w Wólce Łabuńskiej

ferie_17

Koło Gospodyń Wiejskich w Wólce Łabuńskiej oraz Wójt Gminy Łabunie zapraszają dzieci do świetlicy wiejskiej w Wólce Łabuńskiej w dniach 25-27.01.2017r. w godz. od 10.00 do 14.00 na ferie zimowe i skorzystania z oferty spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny  i wesoły. Zapewniamy fajną zabawę, smaczne co nieco i dobrą opiekę.
28 stycznia 2017 r. od godz. 14.00 zapraszamy wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy.

 
więcej »

Zaproszenie

dbidd_17_i

Wójt Gminy Łabunie i Koło Gospodyń Wiejskich w Ruszowie serdecznie zapraszają Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta która odbędzie się 22 stycznia 2017 r. o godz. 14 w Domu Strażaka w Ruszowie.

więcej »

Załóż firmę przez telefon!

firma_przez_tel

Ministerstwo Rozwoju uruchomiło nowe usługi dla przedsiębiorców. Od stycznia 2017 można już zarejestrować własną firmę przez telefon. Kolejnym udogodnieniem jest telefoniczne powiadamianie o zbliżających się, ważnych terminach i zmianach w przepisach. Nowe usługi to kolejny krok w kierunku przyjaznej e-administracji. Usługa telefonicznej rejestracji działalności gospodarczej dostępna jest pod numerem 801 055 088.

więcej »

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii

gl_lek_wet

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Zamościu podaje do wiadomości Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 20 grudnia 2016 r. w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej grypy ptaków (Dz. U. z 2016 r. poz. 2091)

więcej »

Jasełka w Majdanie Ruszowskim

jaselka_mr_17

15 stycznia 2017 r. dzieci z Majdanu Ruszowskiego wystawiły przed publicznością – mieszkańcami swojego sołectwa tradycyjne jasełka. Młodych aktorów do występu przygotował ks. Rajmund Cur a o świąteczną atmosferę zadbało KGW i Rada Sołecka Majdanu Ruszowskiego.

więcej »

Menu
Responsive Menu Clicked Image