sobota, 17 sierpnia 2019 Dziś imieniny obchodzą: Anita, Eliza

Gmina Łabunie zaprasza na energetyczne Dożynki

Dlaczego energetyczne? Wiele atrakcji, dużo muzyki, pyszności a scena ani przez chwilę nie będzie pusta! Występ zespołu Sonic, Wieczór Kabaretowy, pokaz karate i pokaz zumby, dyskoteka pod gwiazdami z Dj Pex-em, pokazy kulinarne, porady kosmetyczne, bezpłatne badania wzroku, kiermasz nietuzinkowego rękodzieła, hit atrakcji: kule wipeout i wiele innych. Tak energetycznie będzie na Dożynkach Gminno-Parafialnych w Łabuniach, które odbędą się  w niedzielę, 1 września na boisku sportowym w Łabuniach. Zapraszamy mieszkańców gminy, mieszkańców sąsiednich gmin a także turystów przebywających na urlopie na Zamojszczyźnie. Udostepniajcie na swoich fb profilach plakat z programem imprezy i zapraszajcie innych na energetyczne dożynki w Łabuniach. Szczegóły na plakacie

więcej »

Było odjazdowo rowerowo

Prawie 200 rowerzystów wzięło udział w rajdzie rowerowym „Odjazdowo-rowerowo Doliną Górnej Łabuńki”. Około 14 km na dwóch kółkach po gminie Łabunie, w tym postój na zwiedzanie Izby Muzealnej w Barchaczowie, konkursy – w tym główna nagroda – rower i pyszne domowe jedzenie dla wszystkich uczestników imprezy.

Czytaj dale

Ogrodniczki są najlepsze

Zespół Ogrodniczki działający przy Kole Gospodyń Wiejskich w Łabuńkach Pierwszych zwyciężyły w II Festiwalu Piosenki Biesiadnej w Zawadzie. Pokonały 11 zespołów.

więcej »

Badminton dla kobiet

W sobotę, 10 sierpnia boisko Orlik w Łabuniach było tylko dla pań. Tego dnia odbył się Turniej Badmintona Kobiet. W rywalizacji sportowej uczestniczyły mieszkanki Gminy Łabunie.

więcej »

Zaproszenie

Wójt Gminy Łabunie serdecznie zaprasza na uroczystość Jubileuszu 50-lecia zawarcia związków małżeńskich par z terenu Gminy Łabunie.

więcej »

Ostrzeżenie IMGW – burze z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega o możliwości wystąpienia niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych.

więcej »

Siatkówka „na plaży”

Co prawda daleko nam do morza i plaży z prawdziwego zdarzenia, ale letnie klimaty – i to dla aktywnych – zapewniamy. W Łabuniach można było pograć w siatkówkę plażową.

więcej »

Zwrot podatku akcyzowego w 2019 r.

Wójt Gminy Łabunie przypomina o możliwości odzyskania w 2019 r. części pieniędzy wydanych na olej napędowy zużywany do produkcji rolnej. W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek wraz z załącznikami (faktury VAT, oświadczenie i kopia umowy dzierżawy) w Urzędzie Gminy.

więcej »