Zajęcia w czasie ferii w Zespole Szkół w Łabuniach i Zespole Szkół w Łabuńkach Pierwszych.
Zespół Szkół w Łabuniach
Lp. | Data | Godzina | Zajęcia | Opiekun |
1. | 14.01.2017 r. | 17.00-22.00 | Bal gimnazjalny dla uczniów klas 3 | B. Panasiuk, M. Krupa, D. Sołoducha |
2. | 16.01.2017 r. | 9.00-15.00 | Zajęcia filmowe – zespół muzyczny uczniów klas 3 gimnazjum | M. Krupa, D. Sołoducha |
3. | 16.01.2017 r. | 11.00-13.00 | Zajęcia techniczne | E. Latawiec, M. Rozkres |
4. | 16.01.2017 r. | 11.00-13.00 | Zajęcia artystyczne | B.Wdowiak, M. Kubacka |
5. | 17.01.2017 r. | 9.00-15.00 | Zajęcia filmowe – uczniowie klas 3 gimnazjum | M. Krupa, D. Sołoducha |
6. | 17.01.2017 r. | 14.30-17.30 | Choinka szkolna klas 0-3 | nauczyciele klas 0 – 3 |
7. | 18.01.2017 r. | 9.00-12.00 | Zajęcia z języka angielskiego dla klas 3 | M. Kołodziejczyk |
8. | 18.01.2017 r. | 9.20-11.30 | Wyjazd na lodowisko do Zamościa | W. Lipczewski |
9. | 19.01.2017 r. | 9.00-12.00 | Zajęcia z języka angielskiego dla klas 3 | M. Kołodziejczyk |
10. | 19.01.2017 r. | 9.00-13.30 | Zajęcia kulinarne z grupą projektową | R. Pulikowski |
11. | 19.01.2017 r. | 10.00-14.00 | Zajęcia matematyczne | E. Latawiec |
12. | 19.01.2017 r. | 10.00-12.00 | Zajęcia z piłki siatkowej | P. Latawiec |
13. | 20.01.2017 r. | 9.00-12.00 | Zajęcia z grupą projektową | p. Ewa Panasiuk |
14. | 20.01.2017 r. | 10.00-12.00 | Zajęcia z piłki siatkowej | P. Latawiec |
15. | 23.01.2017 r. | 10.00-12.00 | Zajęcia z piłki siatkowej | P. Latawiec |
16. | 24.01.2017 r. | 9.00-14.00 | Zajęcia Klubu Młodego Geografa | D. Bosiak |
17. | 24.01.2017 r. | 9.00-12.00 | Ferie z tańcem – Łabuńskie Iskierki oraz chętne dzieci | H. Piskorz |
18. | 25.01.2017 r. | 10.00-12.00 | Zajęcia z piłki siatkowej | P. Latawiec |
19. | 27.01.2017 r. | 10.00-12.00 | Zajęcia z piłki siatkowej | P. Latawiec |
Zespół Szkół w Łabuńkach Pierwszych
Lp | Rodzaj zajęć | Opiekun | Dla kogo | Data i godzina |
1 | Przyrodnicze (mikroskopowanie) | J. Luterek | kl. IV-V SP kl. I gimn. |
poniedziałek, 16.01.2017 r. 9:00-11:00 11:00-13:00 |
2. | Matematyczno-fizyczne (przygotowujące do egzaminu) |
E. Zimerman | kl. III gimn. | wtorek, 17.01.2017 r. 10:00-13:00 |
3. | Zajęcia przygotowujące do egzaminu |
E. Klimko | kl. III gimn. | poniedziałek 16.01.2017 r. 10: 00-13:00 czwartek 19.01.2017 r. 10:00-13:00 |
4. | Zajęcia przygotowujące do egzaminu |
A. Jastrzębska | kl. III gimn. | poniedziałek 23.01.2017 r. 10:00-12:00 wtorek 24.01.2017 r. 10:00-12:00 |
5. | Projekty edukacyjne | E. Tyszko | kl. II gimn. | środa 18.01.2017 r. 10:00-12:00 |
6. | Zajęcia sportowe | Z. Lewicki | kl. I – III gimn. | poniedziałek-piątek 16-20.01.2017 r. 9:00-11:00 |
7. | J. angielski – zajęcia przygotowujące do egzaminu |
P. Sawicki | kl. III gimn. | poniedziałek 16.01.2017 r. 9:00-10:00 czwartek 19.01.2017 r. 9:00-10:00 |
8. | J. polski – zajęcia przygotowujące do egzaminu |
R. Kożuszek | kl. III gimn. | wtorek 24.01.2017 r. 10:00-12:00 środa 25.01.2017 r. 10:00-12:00 |