Turniej “dzikich drużyn” w Łabuńkach

22 lutego w gościnnych progach Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łabuńkach Pierwszych na hali sportowej w atmosferze fair play rozegrano Turniej Dzikich Drużyn w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Łabunie. Organizatorami spotkania był Zarząd Klubu Sportowego Sparta Łabunie, Wójt Gminy Łabunie oraz nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół podstawowych i gimnazjów z Łabuń i Łabuniek Pierwszych.

 

W turnieju wzięło udział 10 drużyn (w tym 2 dziewczęce) z 6 placówek oświatowych: Szkoła Katolicka w Zamościu, Gaudium Zamość, Szkoła Podstawowa Łabunie, Gimnazjum Łabunie, Szkoła Podstawowa Łabuńki Pierwsze i Gimnazjum Łabuńki Pierwsze.

Klasyfikacja końcowa


Roczniki 2002 i 2003:

  1. Faworyci
  2. Dzikie Bobry
  3. Czarne Konie
  4. Polona

Najlepszym zawodnikiem w tej kategorii został Patryk Krupa, najlepszym bramkarzem Karol Niemczycki, zawodnikiem wyróżniającym się na boisku Bartłomiej Bełz.

Roczniki  2000 i 2001

  1. Gimnazjum Łabuńki Pierwsze
  2. Gaudium Zamość
  3. Katolik
  4. Gimnazjum Łabunie

Najlepszym zawodnikiem został Jakub Płaneta, bramkarzem Jakub Wołoszyn a najlepszym strzelcem (4 gole) Jakub Strenciwilk.

Dziewczęta:

  1. Lajdis
  2. Nyga

Najlepszą zawodniczką została Julia Dubel.

turniej_labuniki_ucz.jpg
Uczestnicy Turnieju w Łabuńkach Pierwszych

 

Sponsorami turnieju byli: Wójt Gminy Łabunie, Artur Branecki,  Adam Kniaź,  Paweł Mróz,  Mirosław Policha, Krzysztof Wiater i PHU Entra sp. j.

Galeria zdjęć

 

 

 

Zarząd KS „Sparta Łabunie” w składzie Andrzej Juszczak (prezes), Łukasz Burdzy i Artur Ternes (wiceprezesi), Adrian Wójcicki (sekretarz), Paweł Jędrzejewski (skarbnik), Stanisław Niemczycki i Marian Burdzy (członkowie) szczególnie dziękują Wójtowi za zaangażowanie w organizację turnieju, Dyrekcji z Łabuniek za udostępnienie hali sportowej, Sponsorom, Nauczycielom Wychowania Fizycznego z SP w Łabuniach: Panom Piotrowi Latawcowi, Zbigniewowi Podkańskiemu, Witoldowi Lipczewskiemu, i SP w Łabuńkach Pierwszych: Panom Zbigniewowi Momotowi i Zbigniewowi Lewickiemu oraz Rodzicom za pomoc.

Jednocześnie Zarząd zapowiada kontynuację sportowych spotkań na boisku – na przełomie kwietnia i maja na terenie Orlika odbędzie się turniej dzikich drużyn zakończony wielkim grillowaniem.

Zarząd
KS Sparta Łabunie