Ferie zimowe w Wólce Łabuńskiej

Przez trzy dni, od 4 do 6 lutego w okresie ferii zimowych 56 dzieci z Wólki Łabuńskiej oraz Łabuń uczestniczyło w zajęciach zorganizowanych przez panie z KGW.

W tym okresie dzieci grały w gry planszowe: szachy, warcaby, układały puzzle. Starsze dzieci grały w tenisa stołowego. Dużym zainteresowaniem cieszyły się gry, zabawy zręcznościowe oraz muzyczne przy wykonywaniu różnych utworów z karaoke i kalambury . Dzieci wykazywały duże zdolności manualne i plastyczne przy wykonywaniu różnych figurek i aniołków z masy solnej. Każdego dnia panie z KGW dbały o smaczny poczęstunek dla dzieci: kanapki, zapiekanki, pierogi ruskie, a w sobotę pizza, ciasta oraz owoce.

Uwieńczeniem trzydniowych spotkań dzieci była zabawa choinkowa 7 lutego, w której wzięło udział 60 dzieci. Uczestnicy zabawy przebrani byli za różne postacie bajkowe i nie tylko. Największą atrakcją kończącą zabawę było przybycie Św. Mikołaja z dużym workiem prezentów dla wszystkich uczestników zabawy. O oprawę muzyczną zadbał jak zawsze niezawodny Łukasz Żuk. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do nas za rok na kolejne ferie na których nie zabraknie na pewno atrakcji.

choinka_wl_1.jpg

KGW w Wólce Łabuńskiej dziękuje Wójtowi Gminy Łabunie Antoniemu Wojciechowi Turczynowi za wsparcie finansowe.

Galeria zdjęć