12 stycznia 2015 r. Jury w składzie: s. Elżbieta Andrzejczak FMM, s. Beata Radecka FMM, Agnieszka Piela z Urzędu Gminy Łabunie po obejrzeniu 146 prac nadesłanych na konkurs nagrodziło i wyróżniło 44 autorów.
Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w 28 stycznia 2015 r. w zespole pałacowo-parkowym w Łabuniach.
Galeria zdjęć z wręczenia nagród |
Wyniki III Gminnego Konkursu
Malowanie Kolęd 2014
Kategoria 0 – I
I miejsce:
- Aleksandra Pokryszka, kl. I, SP Łabuńki Pierwsze, op. Maria Kolaja
- Gabriela Synowiec, kl. I, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka
II miejsce:
- Zuzanna Typiak, kl. 0, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka
- Aleksandra Typiak, kl. I, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka
III miejsce:
- Miłosz Dębkowski, kl. I, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka
- Jakub Pyś, kl. I, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka
- Roksana Lachawiec, kl. I, SP Łabuńki Pierwsze, op. Maria Kolaja
- Oskar Bondyra, kl. I, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka
wyróżnienia:
- Zuzanna Burdzy, kl. I, SP Łabunie, op. Marzena Rozkres
- Piotr Mróz, kl. 0, Punkt Przedszkolny w Łabuniach, op. Beata Gęborys
- Oliwia Suchara, kl. I, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
- Karol Sołoducha, kl. I, SP Łabuńki Pierwsze, op. Elżbieta Kurzawska
- Dawid Tymczuk, kl. I, Sp Łabuńki Pierwsze
- Szymon Kołodziej, kl. I, SP Łabunie, op. Lucyna Gredys
- Julia Lal, kl. I, SP Łabunie, op. Marzena Rozkres
- Kinga Baraś, kl. I, SP Łabuńki Pierwsze, op. Elżbieta Kurzawska
- Karol Witkowski, kl. I, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
- Agnieszka Łazorczyk, kl. I, SP Łabunie, op. Lucyna Gredys
- Nikola Bitner, kl. I, SP Łabunie, op. Marzena Rozkres
- Maja Ćwik, kl. I, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
- Julia Helman, kl. I, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
- Karina Fusiarz, kl. 0, SP Łabuńki Pierwsze, op. Grażyna Węcłak
- Mikołaj Karwina, kl. I, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
Kategoria II – III
I miejsce:
- Martyna Śliwińska, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
- Krystian Gałek, kl. II, SF Ruszów, op. Teresa Bondyra
II miejsce:
- Kinga Karchut, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
- Jan Kostrubiec, kl. II, SF Ruszów, op. Teresa Bondyra
III miejsce:
- Hubert Niemczuk, kl. III, SP Łabuńki Pierwsze, op. Halina Dybzińska
wyróżnienie:
- Mikołaj Kuśmierz, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
- Izabela Wiśniewska, kl. III, SP Łabunie, op. Celina Grott
- Marcel Kolaja, kl. III, SP Łabuńki Pierwsze, op. Halina Dybzińska
- Ilona Nicpoń, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
- Emilia Mróz, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
- Patrycja Ternes, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
- Natalia Psiuk, kl. III, SP Łabunie, op. Celina Grott
- Maksymilian Juś, kl. II, SP Łabunie, op. Urszula Pilip
- Michał Krupa, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
Kategoria IV – VI
I miejsce:
- Magdalena Michalik, kl. V, SP Łabuńki Pierwsze, op. Aneta Gałka
- Aleksandra Kożuszek, kl. IV, SP Łabuńki Pierwsze, op. Robert Kożuszek
- Maria Latawiec, kl. V, Sp Łabunie, op. Małgorzata Czuj
II miejsce:
- Julia Krupa, kl. IV, SP Łabunie, op. Małgorzata Czuj
wyróżnienia:
- Julia Kniaź, kl. V, SP Łabuńki Pierwsze, op. Aneta Gałka
- Agata Niemczuk, kl. VI, SP Łabuńki Pierwsze, op. Robert Kożuszek
- Eliza Gładysz, kl. IV, SP Łabuńki Pierwsze, op. Robert Kożuszek
Komisja Konkursowa podczas pracy |