Komisja w składzie: Teresa Zwolan – przewodnicząca, Henryka Wiater, Agnieszka Piela w dniu 4 kwietnia 2017 r. dokonała oceny 189 prac nadesłanych w trzech kategoriach: kartka, pisanka, stroik.
Nagrodzono 68 prac i wyróżniono 52:
Kategoria: stroiki
- Magdalena Lalik, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- WYRÓŻNIENIE
- Patryk Janduła, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres- WYRÓŻNIENIE
- Kinga Sak, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres- WYRÓŻNIENIE
- Mateusz Bartoszczyk, kl. VI, ZS Łabuńki Pierwsze, op. R. Kożuszek- III MIEJSCE
- Krystian Gałek, kl. IV b, ZS Łabunie, op. C. Zwolak- II MIEJSCE
- Paulina Pyś, kl. IV b, ZS Łabunie, op. C. Zwolak – I MIEJSCE
- Zuzanna Burdzy, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres
- Przemysław Wiciński, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Karol Piłat, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Milena Piłat, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A.Gałka
- Jakub Pyś, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres
Kategoria: pisanki
- Miłosz Dębkowski, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak- WYRÓŻNIENIE
- Julia Sowa, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak- WYRÓŻNIENIE
- Sandra Fusiarz, kl. kl. III a, ZS Łabuńki Pierwsze, op. M. Kolaja – WYRÓŻNIENIE
- Marcin Jastrzębski, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka- WYRÓŻNIENIE
- Natalia Schab, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka- WYRÓŻNIENIE
- Nikola Kusy, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka- WYRÓŻNIENIE
- Amelia Górska, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka- WYRÓŻNIENIE
- Patryk Zygmunt, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, op. G. Węcłak- WYRÓŻNIENIE
- Weronika Burdzy, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka- WYRÓŻNIENIE
- Kacper Tymczuk, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze – WYRÓŻNIENIE
- Aleksandra Czwórnoga, kl.III a, ZS Łabuńki Pierwsze, op. M. Kolaja – III MIEJSCE
- Wiktoria Szeremeta, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- III MIEJSCE
- Aleksandra Typiak, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – III MIEJSCE
- Kacper Wilk, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka- III MIEJSCE
- Zosia Niemczuk, kl. IIa, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – III MIEJSCE
- Jakub Gadecki, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/ K. Wolska – III MIEJSCE
- Natalia Wiater, kl. 0, PP Ruszów, op. A. Rybak – Antoniewicz – III MIEJSCE
- Lena Zwolan, kl. 0, PP Ruszów, op. A. Rybak – Antoniewicz – III MIEJSCE
- Magdalena Kozioł, kl. VI b, ZS Łabunie- III MIEJSCE
- Katarzyna Juśko, kl. VI b, ZS Łabunie – II MIEJSCE
- Krystian Kiszka, kl. 0, PP Ruszów, op. A. Rybak-Antoniewicz – II MIEJSCE
- Mateusz Matejanko, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – II MIEJSCE
- Rafał Bezpalko, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – II MIEJSCE
- Julia Szykuła, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska- II MIEJSCE
- Szymon Ułanowski, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska – II MIEJSCE
- Aleksandra Johaniuk, kl.V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka- I MIEJSCE
- Wojciech Kostrubiec, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – I MIEJSCE
- Miłosz Wolski, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – I MIEJSCE
- Magdalena Lalik, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
- Jakub Chwiejczak, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/K. Wolska
- Marcel Greszta, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Julia Kostrubiec, kl.III a, ZS Łabunie, op. Lucyna Gredys
- Dawid Tymczuk, kl.III b, ZS Łabuńki Pierwsze
- Emilia Sawka, kl.V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
- Karina Kolaja, kl. II ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Roksana Wiater, kl. IIa, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak
- Jakub Czekierda, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
- Dawid Kuśmierz, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska
- Mateusz Traczuk, kl.V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
- Karol Sołoducha, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska
- Kacper Maliszewski, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
- Dominik Sokołowski, kl. O b, ZS Łabunie, op. Celina Grott
- Patrycja Sokołowska, kl. O b, ZS Łabunie, op. Celina Grott
- Marcel Branecki, kl. O b, ZS Łabunie, op. Celina Grott
- Gabriela Synowiec, kl. II a, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak
- Weronika Turczyn, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Kamila Szczerbik, kl. III, ZS Łabunie, op. L. Gredys
- Amelia Brzycka, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, Grażyna Węcłak
- Jan Ziarkiewicz, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Patrycja Burdzy, kl. IV, ZS Łabuńki Pierwsze, op. D. Faron
- Patrycja Rycak, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres
- Szymon Grenda, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres
- Jarek Bosiak, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres
- Dominik Sołoducha, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska
- Alan Kania, kl. IB, ZS Łabunie
- Julia Rosek, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/ K. Wolska
- Daria Rycak, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Alicja Piłat, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
Kategoria: kartki
- Zuzanna Juszczak, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/K. Wolska – WYRÓŻNIENIE
- Emilia Sokołowska, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- WYRÓŻNIENIE
- Miłosz Jastrzębski, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- WYRÓŻNIENIE
- Szymon Grenda, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – WYRÓŻNIENIE
- Jan Ziarkiewicz, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
- Karol Piłat, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op.H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
- Natalia Smalcuga, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/K. Wolska- WYRÓŻNIENIE
- Wiktoria Palonka, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
- Julia Kuśmierz, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska- WYRÓŻNIENIE
- Oliwia Flak, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska- WYRÓŻNIENIE
- Kinga Baraś, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska- WYRÓŻNIENIE
- Patrycja Rycak, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – WYRÓŻNIENIE
- Agnieszka Feręszkiewicz, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska- WYRÓŻNIENIE
- Wiktoria Życzkiewicz, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – WYRÓŻNIENIE
- Agnieszka Łazorczyk, kl. IIIa, ZS Łabunie, op. L. Gredys – WYRÓŻNIENIE
- Nikola Wiater, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – WYRÓŻNIENIE
- Roksana Lachawiec, kl. III a, ZS Łabuńki Pierwsze, op. M. Kolaja – WYRÓŻNIENIE
- Wiktoria Wilkiewicz, kl. III a, ZS Łabuńki Pierwsze, op. M. Kolaja – WYRÓŻNIENIE
- Norbert Pokrywka, kl. I a, ZS Łabunie, op. B. Rybacha/ K. Wolska – WYRÓŻNIENIE
- Kamil Zwolak, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
- Amelia Flak, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
- Karina Fusiarz, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
- Anna Góra, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – WYRÓŻNIENIE
- Marcel Branecki, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – WYRÓŻNIENIE
- Krzysztof Słupski, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – WYRÓŻNIENIE
- Jakub Byczek, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
- Anna Zubrzycka, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
- Maja Wolska, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
- Milena Śliwińska, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
- Oliwia Żuk, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
- Dawid Pokrywka, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – WYRÓŻNIENIE
- Weronika Ternes, kl.0 a, ZS Łabunie, – WYRÓŻNIENIE
- Oskar Pakuła, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
- Martyna Turczyn, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
- Kacper Helman, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
- Aleksandra Skotnicka, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
- Lena Hubala, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
- Maja Lupa, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
- Jakub Lesiuk, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- WYRÓŻNIENIE
- Julia Juś, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – III MIEJSCE
- Weronika Rozkres, kl. III b, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – III MIEJSCE
- Sebastian Sokołowski, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- III MIEJSCE
- Szymon Mateusiak, kl. III a, ZS Łabunie, op. L. Gredys- III MIEJSCE
- Oliwia Suchara, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- III MIEJSCE
- Dawid Sawka, kl. VI, ZS Łabuńki Pierwsze, op. Z. Momot- III MIEJSCE
- Jakub Czekierda, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- III MIEJSCE
- Oliwia Piela, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska – III MIEJSCE
- Magdalena Branecka, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – III MIEJSCE
- Karina Kolaja, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – III MIEJSCE
- Amelka Krupa, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka – III MIEJSCE
- Milena Teterycz, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
- Sylwia Wiater, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
- Miłosz Słupski, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
- Julia Petryk, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
- Nino Hereta, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
- Lena Turczyn, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, op. G. Węcłak – III MIEJSCE
- Anna Mazurek, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
- Dominika Sokołowska, kl.0, PP Łabunie, op. Anna Grela- III MIEJSCE
- Oskar Bondyra, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres – II MIEJSCE
- Paweł Wołoszyn, kl. III b, ZS Łabuńki Pierwsze, op. E. Kurzawska – II MIEJSCE
- Weronika Turczyn, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska – II MIEJSCE
- Kacper Bodziuch, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec- II MIEJSCE
- Kacper Chachaj, kl. IIa, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – II MIEJSCE
- Jakub Pyś, kl. III b, ZS Łabunie, op. M. Rozkres- II MIEJSCE
- Dominik Pokrywka, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – II MIEJSCE
- Anna Borek, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – II MIEJSCE
- Szymon Bryk, kl.0, PP Ruszów, op. A. Rybak – Antoniewicz- II MIEJSCE
- Amelia Zwolan, kl. 0, PP Ruszów, op. A. Rybak – Antoniewicz- II MIEJSCE
- Igor Buczak, kl.0, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – II MIEJSCE
- Dominik Sokołowski, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – II MIEJSCE
- Wiktoria Podpryga, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – II MIEJSCE
- Milena Gałan, kl. III a, ZS Łabunie, op. L. Gredys – I MIEJSCE
- Wiktoria Szeremeta, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec – I MIEJSCE
- Maja Litwińczuk, kl. IIa, ZS Łabunie, op. B. Wdowiak – I MIEJSCE
- Maja Ćwik, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec – I MIEJSCE
- Julia Helman, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec – I MIEJSCE
- Emilia Sawka, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka- I MIEJSCE
- Szymon Sawka, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, op. Anna Pyś – I MIEJSCE
- Marlena Skiba, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, op. G. Węcłak – I MIEJSCE
- Maja Bondyra, kl.0, PP Łabunie, op. A. Grela – I MIEJSCE
- Emilia Bezpalko, kl.0, PP w Ruszowie, op. A. Rybak – Antoniewicz – I MIEJSCE
- Maria Jastrzębska, kl. 0a, ZS Łabunie – I MIEJSCE
- Wiktoria Buczak, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – I MIEJSCE
- Kamil Typiak, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – I MIEJSCE
- Patrycja Godzisz, kl.0 b, ZS Łabunie, op. A. Teterycz – I MIEJSCE
- Natalia Mróz, kl. 0, ZS Łabuńki Pierwsze, op. G. Węcłak – I MIEJSCE
- Amelia Górska, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Alan Kania, kl. IB, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Nikola Kusy, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Emilia Stadnicka, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Kacper Wilk, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Oliwier Hołys, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Piotr Mróz, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Wojciech Rozkres, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Marcel Greszta, kl. I b, ZS Łabunie, op. M. Kubacka
- Krystian Gałek, kl. IV b, ZS Łabunie, op. C. Zwolak
- Sebastian Łukaszek, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
- Jakub Madeja, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
- Hubert Niemczuk, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
- Szymon Mołdoch, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
- Joanna Szwaczkiewicz, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
- Milena Piłat, kl. V, ZS Łabuńki Pierwsze, op. A. Gałka
- Paulina Pyś, kl. IV b, ZS Łabunie, op. C. Zwolak
- Paweł Wolski, kl. IV a, ZS Łabunie, op. M. Czuj
- Karol Witkowski, kl. IIIc, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
- Kacper Maliszewski, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
- Krystian Zwolan, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
- Aleksandra Pokryszka, kl. III a, ZS Łabuńki Pierwsze, op. M. Kolaja
- Patrycja Pysiewicz, kl. III a, ZS Łabunie, op. L. Gredys
- Aleksandra Dudek, kl. III a, ZS Łabunie, op. L. Gredys
- Magdalena Lalik, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
- Karolina Gołębiowska, kl. III c, ZS Łabunie, op. E. Latawiec
- Wiktor Burdzy, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Przemysław Wiciński, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Jagoda Soboń, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Kacper Tymczuk, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Julia Szykuła, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Bartłomiej Starszuk, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Jakub Hubala, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
- Filip Podskarbi, kl. II, ZS Łabuńki Pierwsze, op. H. Dybzińska
Wręczenie nagród: 9 kwietnia 2017 r. godz. 14.30, sala konferencyjna Domu Kultury w Łabuniach. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, rodziców i opiekunów!!!
Podczas finałowej wystawy odbędzie się kiermasz wszystkich prac zgłoszonych do Konkursu. Zebrane fundusze w formie darowizny zostaną przekazane Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.