Na Majówkę do Gminy Łabunie

Ogólnopolski Turniej Karate, Majówka z muzyką i ogniskiem w parku przy pałacu, zwiedzanie atrakcji turystycznych  – zapraszamy mieszkańców i turystów na odpoczynek w długi majowy weekend do Gminy Łabunie.

W Gminie Łabunie stawiamy na aktywny długi majowy weekend. Możesz pokibicować karatekom na ogólnopolskim turnieju, zabrać koc i udać się na piknik w otoczeniu łabuńskiego pałacu w ramach Majówki, na której posłuchasz muzyki, zasmakujesz w lokalnych wypiekach lub ogrzejesz się przy ognisku. Trzymajcie również kciuki za dobrą pogodę, bo na rowerzystów czekają przejażdżki malowniczymi terenami naszej gminy, wstępując po drodze do pałaców zanurzając się w dworskiej historii, zatrzymując się przy bijących źródłach czy w miejscach, gdzie malownicze widoki  pokuszą o zrobienie pamiątkowego zdjęcia.

Długi majowy weekend w gminie Łabunie

  • 30 kwietnia, godz. 10.00 – Ogólnopolski Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie i Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych (spójrz na plakat)
  • 3 maja, godz. 14.00 – Majówka w parku zespołu pałacowego w Łabuniach (spójrz na plakat)

Zapraszamy również do zapoznania się z nowym folderem turystycznym gminy Łabunie z przypiętą obrazkową mapą, która pokieruje się w najfajniejsze i najciekawsze miejsca gminy Łabunie (do obejrzenia pod plakatami). Foldery można nabyć również w Urzędzie Gminy Łabunie, ul. Zamojska 50.