Walczyli o Puchar Wójta Gminy Łabunie

W sobotę 30 kwietnia 2022 r. w sali Szkoły Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych odbył się  Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Wójta Gminy Łabunie oraz Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych w Karate Kyokushin.

Organizatorem Turnieju był Zamojski Klub Karate Kyokushin. Sędzią Głównym zawodów był Shihan Jacek Czerniec.

Do rywalizacji przystąpiło 260 karateka z 12 Klubów IKO Polska. Zawodnicy rywalizowali w kategorii kata i kumite. Start w turnieju był formą przygotowania i sprawdzenia się przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Warnie.

W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Zamojski KKK przed klubem z Krosna  i klubem z Tomaszowa Lub.

Dziękujemy za obecność Panu Witoldowi Marucha Wicestaroście Powiatu Zamojskiego oraz Panu Sebastianowi Pełech Sekretarzowi Gminy Łabunie.

Szczególne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do sprawnego przebiegu turnieju: sędziom, obsłudze medycznej, członkom i sympatykom Zamojskiego KKK oraz jak zawsze nieocenionym, zaangażowanym w pomoc rodzicom.

Wyniki Zamojskiego KKK:

  • Wiktoria Łój II m-ce w kategorii kumite juniorek  -55 kg
  • Martyna Nowosad II m-ce w kategorii kumite juniorek + 65 kg, I m-ce w kategorii kata
  • Maria Łochin III m-ce w kategorii kumite juniorek młodszych -50 kg
  • Martyna Kulasza III m-ce w kategorii kumite juniorek młodszych +60 kg
  • Martyna Pyc II m-ce w kategorii kumite juniorek młodszych + 60 kg
  • Jakub Przyczyna I m-ce w kategorii kumite juniorów młodszych -60kg
  • Kacper Jakubczak I m-ce w kategorii kumite juniorów młodszych -65 kg
  • Jakub Pajda I m-ce w kategorii kumite juniorów młodszych +70 kg
  • Jakub Karski II m-ce w kategorii kumite juniorów młodszych +70 kg
  • Patryk Sokołowski III m-ce w kategorii kumite juniorów młodszych +70 kg
  • Mikołaj Łoza I m-ce w kategorii kumite młodzików -45kg
  • Alan Kania II m-ce w kategorii kumite młodzików -55 kg, I m-ce w kategorii kata
  • Kamil Jakubczak I m-ce w kategorii  kumite młodzików +55 kg
  • Joanna Kowalska I m-ce w kategorii kumite młodziczek -40 kg
  • Martyna Zeń II m-ce w kategorii kumite młodziczek -50 kg
  • Małgorzata Bożek III m-ce w kategorii kumite młodziczek -50 kg
  • Dawid Kania I m-ce w kategorii kumite kadetów -35 kg
  • Kacper Karski I m-ce w kategorii kumite kadetów -45 kg
  • Kornel Bratkowski II m-ce w kategorii kumite kadetów -40 kg
  • Jakub Proć I m-ce w kategorii kumite kadetów + 45 kg
  • Filip Lewiński II m-ce w kategorii kumite kadetów +45 kg
  • Julia Jaworska III m-ce w kategorii kumite kadetek -35 kg
  • Małgorzata Kołodziej II m-ce kategorii kumite dzieci +30 kg
  • Dastin Kliszcz III m-ce w kategorii kumite dzieci -25 kg, II m-ce w kategorii kata
  • Ernest Sowa I m-ce w kategorii kumite  dzieci -35 kg
  • Filip Ciężki II m-ce w kategorii kumite dzieci +35 kg
  • Julia Żądkowska III m-ce w kategorii kumite dzieci -30 kg
  • Gabriel Olborski II m-ce w kategorii kumite dzieci +25 kg
  • Wiktor Pawlus III m-ce w kategorii kumite dzieci +25 kg
  • Krzysztof Mierzwa II m-ce w kategorii kumite dzieci -25 kg
  • Marcel Rój III m-ce w kategorii kumite dzieci -25 kg
  • Mateusz Kołodziej III m-ce w kategorii kumite dzieci +25 kg

Zawodnikom gratulujemy Osu!!! Wszystkim dziękujemy za obecność i świetną sportową atmosferę.