wtorek, 24 listopada 2020 Dziś imieniny obchodzą: Flora, Emma

PSR 2020 – informacja

Urząd Statystyczny w Lublinie informuje, że dane pozyskane w ramach Powszechnego Spisu Rolnego 2020 są wykorzystywane wyłącznie do celów statystycznych, zbiorczo. Nie służą kontroli, ani nie będą przekazywane jednostkowo do innych instytucji. Prosimy o zapoznanie się z załączonymi materiałami informacyjnymi. Zachęcamy wszystkich rolników do dokonania spisu, przypominamy, że spis potrwa do końca listopada.

więcej »

PSR 2020 – informacja

Powszechny Spis Rolny 2020 jest realizowany w trudnym okresie pandemii, dlatego też zależy nam bardzo na tym, by jak najwięcej osób spisało się przez Internet lub telefon.

więcej »

PSR 2020 – kontakt do Rachmistrzów

Szanowni Mieszkańcy,

w związku z realizacją Powszechnego Spisu Rolnego 2020, rolnicy którzy nie dokonali spisu, proszeni są o kontakt z odpowiednim rejonowo rachmistrzem.

więcej »

Katowice: III Metropolitalny Turniej Karate Kyokushin

14 listopada 2020 r. na III Metropolitalnym Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Katowice ,,MERTOPOLIA CUP” zawodnik Zamojskiego Klubu Karate Kyokushin i mieszkaniec Gminy Łabunie Alan Kania zajął I miejsce w kategorii kumite – 45kg i II miejsce w kategorii kata.

więcej »

Spotkanie on-line o funduszach unijnych dla przedsiębiorców

Lokalny Punkt Informacyjny w Zamościu zaprasza na webinarium „Fundusze Europejskie na szkolenia dla przedsiębiorców”. Na spotkaniu zostaną przedstawione możliwości uzyskania wsparcia ze środków Funduszy Europejskich, które są dostępne dla firm myślących o szkoleniach dla pracowników przedsiębiorstw.

więcej »

Pamiętajmy o seniorach

W sobotę, 14 listopada obchodzić będziemy Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku w gminie Łabunie miała odbyć się druga edycja tego wydarzenia. Pandemia pokrzyżowała plany, ale … pamiętając o Was składamy Wam najserdeczniejsze życzenia…

więcej »

Obwieszczenie Wojewody Lubelskiego

Obwieszczenie Wojewody Lubelskiego o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej „Rozbudowa drogi krajowej nr 17 na odcinku gr. M. Zamość – Łabunie od km 179+113 do km 184+716”.

Książka „na telefon”

Drodzy Czytelnicy,

uruchamiamy „Książkę na telefon”. Znamy Wasze literackie upodobania, gusty czytelnicze, więc zadziałajmy. – Wy dzwonicie do nas, do biblioteki (numer 84 611 30 51) a my polecamy. Tym bardziej, że jesień zaowocowała wieloma nowościami w naszej bibliotece, a kolejne są w drodze.

więcej »