Stowarzyszenie LGD Ziemia Zamojska zaprasza mieszkańców gmin członkowskich - w tym - gminy Łabunie - do udziału w spotkaniu konsultacyjnym nt. planowanej Strategii Rozwoju na lata 2021-2027. Szczegóły na plakacie

Czytaj więcej Zaproszenie na konsultacje w sprawie Strategii Rozwoju dla obszaru LGD Ziemia Zamojska

Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie zaprasza na  cykl spotkań dla dzieci (wiek 7-18 lat) z terenu gminy Łabunie: „Na wakacje - łabuńskie atrakcje”. Spotkania i warsztaty odbędą się przez dwa wakacyjne tygodnie (wtorki, środy, czwartki) w dniach 29 VI – 7 VII, w godzinach 10.00-12.00.

Czytaj więcej „Na wakacje – łabuńskie atrakcje”

UCZNIOWIE WYRÓŻNIENI STYPENDIUM WÓJTA GMINY ŁABUNIE W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

 Wójt Gminy Łabunie w ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży w Gminie Łabunie wręczył stypendia najzdolniejszym uczniom szkół podstawowych.

Czytaj więcej Stypendia Wójta

Zakład Karny w Zamościu ogłasza nabór kandydatów w Służbie Więziennej.

Czytaj więcej Nabór do służby więziennej

GLKS "Sparta" zaprasza w niedzielę, 26 czerwca 2022 r. na piknik rodzinny "Powitanie lata w Łabuniach na sportowo".

Czytaj więcej Zaproszenie na piknik rodzinny

Smerfetka, Gargamel i Papę Smerfa zmalowały w ramach dwudniowych gminnych warsztatów graffiti dzieci i młodzież z gminy Łabunie.

Czytaj więcej Zmalowaliśmy smerfy na warsztatach graffiti

Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi serdecznie zapraszają na celebrowanie zakończenia Roku Jubileuszowego z okazji 100-lecia obecności Sióstr FMM w Polsce.

Czytaj więcej 100-lecie obecności Sióstr FMM w Polsce – zaproszenie

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią do Sitna wraca XXXIV Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Szczegóły na plakacie.

Czytaj więcej Wystawa rolnicza w Sitnie

Smerfetka, Gargamel i Papa Smerf - takie bajkowe graffiti pojawiło się na murze przy placu zabaw w Łabuniach. Za nami pierwszy dzień zabawy z farbami i sprayami z zamojską grupą Stforky.

Czytaj więcej II Gminne Warsztaty Graffiti

Zawiadamiam mieszkańców Gminy Łabunie, że w dniu 30 czerwca 2022 r. (czwartek) o godz. 9:00 w świetlicy urzędu gminy w budynku wielofunkcyjnym w Łabuniach ul. Orzechowa 10 odbędą się obrady XXIX sesji Rady Gminy Łabunie.

Czytaj więcej Zawiadomienie o sesji rady gminy

W imieniu Ministerstwa Klimatu i Środowiska serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w konkursie „W moim domu nic się nie marnuje", realizowanym w ramach kampanii „Nasz Klimat".

Czytaj więcej Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich