Zdalna płyta kolęd

Mieszkańcy gminy Łabunie i Gminny Chór Konsonans stworzył zdalną płytę kolęd. Zapraszamy do wysłuchania i wczuwania się w klimat Bożego Narodzenia. 

Każdego roku w gminie Łabunie odbywał się Przegląd Kolęd i Pastorałek. Niestety z uwagi na pandemię koronawirusa razem ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Gminy Łabunie zmuszeni byliśmy odwołać to wydarzenie. Postanowiliśmy przenieść je do sieci. Wójt Gminy Łabunie – Mariusz Kukiełka zaproponował  mieszkańcom konkurs “Stwórzmy zdalną płytę kolęd”(dziękujemy za ogólną koncepcję przedsięwzięcia Pani Agnieszce Furmańczuk). Chętni mogli nagrywać się w domowym zaciszu, na dworze – gdziekolwiek, aby zabrzmiała kolęda. Tu nie ma pierwszego czy trzeciego miejsca. Tu wszyscy uczestnicy zasługują na wielkie brawa. Dziękujemy za Wasz odzew i za to, że uratowaliście naszą coroczną tradycję  – Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek; ale tym razem – on-line. 

Niniejszym prezentujemy kolędy mieszkańców gminy Łabunie. Zapraszamy także do obejrzenia występu naszych młodych artystów z Gminnej Orkiestry Dętej w Łabuniach, którzy przygrywali do kolędy zaśpiewanej przez MKS Padwa Zamość. Link poniżej. 

https://www.facebook.com/mkspadwa/videos/461243821931918