czwartek, 9 stycznia 2020 Dziś imieniny obchodzą: Adrian, Marcelina

Koncert z duetem chórów

Chór z Konsonans z gminy Łabunie i Chór Tarna Vox z Tarnawatki zapraszają na koncert. Muzyczne wydarzenie będzie podsumowaniem dwudniowych warsztatów.

Koncert  chóru Konsonans i Tarna Vox odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarnawatce. Wydarzenie będzie podsumowaniem  Warsztatów Chóralnych, które poprowadzi Pani dr Anna Marek – Kamińska – dyrektorka Studium Muzyki Liturgicznej w Rzeszowie, absolwentka Edukacji artystycznej, stypendystka Universität für musik und derstellende Kunst w Wiedniu, a także absolwentka Studiów Podyplomowych w Zakresie Chórmistrzostwa na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Wstęp wolny! 

UWAGA !!!

Chór Konsonans nadal prowadzi nabór.

Pilnie poszukiwane są męskie głosy !

Jeżeli w gminie Łabunie są Panowie, którzy lubią śpiewać, pasjonują się muzyką, a przy okazji chcą nawiązać nowe znajomości  – zapraszamy. Próby odbywają się we wtorki i w czwartki w budynku wielofunkcyjnym w Łabuniach, w którym mieści się m. in. biblioteka i GOPS. Przed przybyciem należy zadzwonić pod nr tel.: 505 777 900 i zgłosić swoją chęć przystąpienia do Chóru Konsonans.

Dołącz do grona osób, które tworzą zgrany muzyczny zespół opierający się nie tylko na próbach i występach, ale i wspólnej integracji.