piątek, 9 grudnia 2016 Dziś imieniny obchodzą: Wiesław, Leokadia

Informacja dla hodowców drobiu

gl_lek_wet

Główny Lekarz Weterynarii informuje o występowaniu wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), podtypu H5N8 u ptaków dzikich (Polska, Chorwacja, Szwajcaria, Dania, Holandia), jak i drobiu (Polska, Niemcy, Węgry, Austria, Dania).
 
 
 
więcej »

„Graj w Boccia” 2016 – zaproszenie

boccia16

Aktywny Klub Sportowy Osób Niepełnosprawnych „AKS-ON” oraz Wójt Gminy Łabunie zapraszają 15 grudnia do hali sportowej Zespołu Szkół w Łabuńkach Pierwszych na VI Integracyjny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łabunie „Graj w Boccia”.
 
 
 
więcej »

Zaproszenie na Przegląd w Nieliszu

nielisz16

Szanowni Państwo !


Zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia. Stało się już tradycją, że GOK w Nieliszu organizuje sąsiedzkie spotkanie kolędowe, w którym biorą udział zespoły i soliści z wielu gmin powiatu zamojskiego.

więcej »

VI Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin

mikolaj_kyo_16

W sobotę 3 grudnia odbył się VI Mikołajkowy Turniej Karate Kyokushin. W Turnieju wzięło udział 147 zawodników z 9 Klubów: Tomaszowa Lub, Radzynia Podlaskiego, Lublina, Białej Podlaskiej, Chełma, Chodla, Zamościa w tym 2 z Ukrainy, Rawy Ruskiej, Zhovkva . Sędzią głównym Turnieju był Shihan Jacek Czerniec.

więcej »

W 74. rocznicę wysiedleń

wys_16

4 grudnia 2016 r. w kościele parafialnym w Łabuniach celebrowano uroczystą Mszę św. w intencji wysiedlonych w 1942 r. mieszkańców Gminy Łabunie. W uroczystości udział wzięły poczty sztandarowe Gminy Łabunie, Szkoły Podstawowej w Łabuniach, Gimnazjum w Łabuniach, Ochotniczych Straży Pożarnych z Łabuń, Barchaczowa i Ruszowa, przedstawiciele organizacji kombatanckich, władze gminy, Mieszkańcy.

więcej »

Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy

karate_lublin

26-27 listopada 2016 r. odbyły się w Lublinie Mistrzostwa Europy Open i Puchar Europy w kategoriach kumite, kata, oraz kata team. W całej imprezie udział wzięło ok 600 zawodników z 17 krajów europejskich. W niedzielę 27-11-2016 w Pucharze Europy z Gminy Łabunie Zamojski Klubu Karate Kyokushin reprezentował Kolaja Wiktor – tym razem poza podium. Zamojski Klub Karate Kyokushin reprezentowała 12 zawodników. Z Pucharu Europy przywieźliśmy 2 brązowe medale.

więcej »

Menu
Responsive Menu Clicked Image