czwartek, 27 lipca 2017 Dziś imieniny obchodzą: Celestyn, Lilia

Nowy okres zasiłkowy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łabuniach informuje, że wnioski o ustalenie prawa do: świadczenia wychowawczego 500 plus, świadczeń rodzinnych tj. zasiłków rodzinnych wraz z dodatkami i specjalnego zasiłku opiekuńczego oraz świadczeń z funduszu alimentacyjnego na nowy okres zasiłkowy 2017/2018 będą przyjmowane od dnia 1 sierpnia 2017 r.

więcej »

Zaproszenie

Referat Promocji i Rozwoju Gminy Łabunie i Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie zapraszają Mieszkańców (dzieci, młodzież, dorosłych) na wakacyjne spotkania promujące wydarzenie „X Jubileuszowy Konkurs Interdyscyplinarny W Roku… 300-Lecia Koronacji Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej »Różne Oblicza Matki, Mamy, Mateńki«” pod Patronatem Wójta Gminy Łabunie i Proboszcza Parafii Łabunie.
więcej »

Zaproszenie

30 lipca zapraszamy do Nielisza na Festiwal Turystyczny. Od godz. 15:00 na stoiskach turystycznych i promocyjnych prezentować się gminy i miasta, a wśród nich – Gmina Łabunie; ponadto wystąpi zespół „Ogrodniczki” z Łabuniek.

więcej »

Informacja dla hodowców świń

Wojewoda Lubelski przesyła opracowaną w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi informację dla hodowców świń w związku z wprowadzeniem „Programu bioasekuracji mającego na celu zapobieganie szerzeniu się afrykańskiego pomoru świń (ASF)”.

więcej »

Komunikaty ARR

Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego w Lublinie podaje do wiadomości ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie pomocy w formie refundacji kosztów zakupu jałówek hodowlanych ras mlecznych, ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie pomocy w formie refundacji kosztów zakupu owiec lub jagniąt oraz ogłoszenie o naborze wniosków o udzielenie pomocy z tytułu zmniejszenia sprzedaży mleka.

więcej »

Apel!!!

W Łabuniach na ul. Zamojskiej znaleziono suczkę. Właściciela lub osoby chętne do jej adopcji prosimy o kontakt z pod nr tel. 84 611 60 25 lub 507 659 370 (grzeczn.).

więcej »

Ogłoszenie

Trening Akademii Piłkarskiej Sparty Łabunie odbędzie się 21 lipca (piątek), 25 lipca (wtorek) oraz 28 lipca 2017 roku (piątek) o godzinie 17:00 na stadionie „Orlik”.
 
W dniu 21 lipca 2017 r. (piątek) odbędzie się zebranie rodziców z zarządem klubu.

Serdecznie zapraszamy.

Wydarzenia

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z powitania lata w Majdanie Ruszowskim, biesiady kabaretowej w Wólce Łabuńskiej i 10-lecia KGW i pikniku rodzinnego w Mocówce.
więcej »

Ogłoszenie

UWAGA! Zmiana terminu! Trening zawodników Akademii Piłkarskiej Sparty Łabunie odbędzie się 15 lipca 2017 roku (sobota) o godzinie 17:00 na „Orliku” w Łabuniach.