niedziela, 20 maja 2018 Dziś imieniny obchodzą: Aleksandr, Bazyly

Informacja dla przedsiębiorców

Uwaga!

 
Jeśli Twoja firma była założona przed 1 stycznia 2012 roku i została przeniesiona do CEIDG z gminnej ewidencji – upewnij się, że na wpisie znajduje się numer PESEL. Jeśli go na nim nie ma i nie uzupełnisz go do 19 maja 2018 roku – wpis będzie podlegał wykreśleniu z urzędu.

więcej »

Zawiadomienie o sesji Rady Gminy

Zawiadamiam mieszkańców Gminy Łabunie, że w dniu 21 maja 2018 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w budynku wielofunkcyjnym w Łabuniach przy ul. Orzechowej 10 odbędą się obrady XXX sesji Rady Gminy Łabunie.

więcej »

KOLEJNY AKT WANDALIZMU!

W nocy z wtorku na środę 15/16 maja nieznani sprawcy zniszczyli tablicę ogłoszeń w Łabuńkach Pierwszych.
 
Wójt Gminy Łabunie zwraca się z prośba do Mieszkańców o poszanowanie, zwracanie uwagi i reagowanie na akty wandalizmu.
 

Dbajmy o nasze wspólne dobro!

więcej »

Ostrzeżenie WCZK z 16 maja 2018 r.

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega o intensywnych opadach deszczu.

więcej »

Nabór wniosków na usuwanie eternitu

Urząd Gminy Łabunie informuje o kolejnym naborze wniosków na usuwanie eternitu, który będzie prowadzony w dniach 21 maja 2018 r. – 8 czerwca 2018 r. w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.
więcej »

Zaproszenie na turniej karate

Zamojski Klub Karate Kyokushin zaprasza 26 maja 2018 r. do hali sportowej Szkoły Podstawowej w Łabuńkach Pierwszych na Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin O Puchar Wójta Gminy Łabunie oraz Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin. Rozpoczęcie zawodów o godz. 10:00.

więcej »

Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin „Przełęcz CUP”

12 maja 2018 r. w Dukli odbył się Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin „Przełęcz CUP”. Zamojski Klub Karate Kyokushin i Gminę Łabunie reprezentowali zawodnicy: Dawid Kania, który w kategorii kumite zajął III miejsce a w kategorii kata I miejsce  oraz Alan Kania zajmując w obu kategoriach III miejsce.

Zawodnikom Gratulujemy!

więcej »

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń na usuwanie azbestu!

Szanowni Państwo, informujemy o rozpoczęciu naboru Zgłoszeń lokalizacji na usuwanie wyrobów zawierających azbest od osób fizycznych w ramach realizacji projektu pn. „System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego”, współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

więcej »

Komunikat KOWR

Zastępca Dyrektora Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Lublinie Marek Wojciechowski podaje do wiadomości komunikat dotyczący terminu składania wniosków o wpis do rejestru producentów surowca tytoniowego.

więcej »

Zaproszenie na bezpłatne badania mammograficzne

Masz 50-69 lat? Zrobiłaś już mammografię?

Niespełna połowa uprawionych Polek zgłasza się co roku na badania mammograficzne w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi nadzorowanego przez Ministerstwo Zdrowia. To niewielki odsetek w porównaniu do innych państw, gdzie w badaniach mammograficznych uczestniczy ponad 70% uprawnionych pań. 

więcej »