piątek, 27 listopada 2015 Dziś imieniny obchodzą: Walery, Wilgiusz

Apel!!!

p25112015_0

W Łabuniach znaleziono młodego psa. Właściciela lub osoby chętne do jego adopcji prosimy o kontakt z pod nr tel. 84 611 60 25 lub 507 659 370 (grzeczn.).

więcej »

Nabór wniosków na usuwanie azbestu w 2016 r.

azbest15

W związku z trwającym projektem pt.: „Pilotażowy system gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie Województwa Lubelskiego wzmocniony sprawnym monitoringiem ilości oraz kontroli ich usuwania i  unieszkodliwiania”, Urząd Gminy Łabunie informuje, że nabór wniosków od osób fizycznych na dofinansowanie usuwanie azbestu w 2016 r. przeprowadzony zostanie w dniach : od 2 do 27 listopada 2015 r. w Urzędzie Gminy Łabunie (pok. Nr 9)
więcej »

VIII Gminny Konkurs „W Roku…”

jp2-15_0

W niedzielne popołudnie 22 listopada w sali konferencyjnej Domu Kultury w Łabuniach podsumowano VIII Gminny Konkurs W Roku św. Jana Pawła II. Komisja powołana zarządzeniem Wójta Gminy Łabunie w składzie: Agnieszka Brylewicz (PSM w Zamościu), Teresa Zwolan (Radna Gminy Łabunie), ks. Piotr Rawlik (Proboszcz Parafii Łabunie) i Piotr Piela (Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie) na posiedzeniach w dniach 13 i 22 listopada dokonała oceny 35 prac plastycznych, 18 literackich, wysłuchała 16 wykonawców recytujących i śpiewających, a także sprawdziła poziom wiedzy w quizie o życiu i twórczości Jana Pawła II 8 uczestnikom.

więcej »

UWAGA ZMIANA!!!: Aerobik – zaproszenie

aerobik
Trwa kolejny sezon z aerobikiem! Zajęcia odbywają się w halach sportowych w Łabuńkach Pierwszych i w Łabuniach. Od 26 listopada zmianie ulegają godziny zajęć w czwartki w Łabuńkach Pierwszych
Trener: Ilona Lewicka.
Zapraszamy!!!

więcej »

W Roku św. Jana Pawła II – zaproszenie na rozstrzygnięcie konkursu

jpii

Organizatorzy VIII Gminnego Konkursu W Roku św. Jana Pawła II informują Uczestników, że uroczyste rozstrzygnięcie interdyscyplinarnego konkursu (w tym: recytatorskiego, muzycznego i quizu wiedzy o życiu i twórczości św. Jana Pawła II) nastąpi 22 listopada 2015 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Domu Kultury w Łabuniach.
Serdecznie zapraszamy Uczestników i wszystkie osoby, którym szczególnie bliska jest postać i nauka Jana Pawła II.

Ostrzeżenie

uwaga

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy Biuro Prognoz Meteorologicznych i Komercyjnych w Warszawie ostrzega o możliwości wystąpienia niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych.

więcej »

Konkurs „Malowanie kolęd”

koledy

Referat Promocji, Kultury, Sportu i Informacji Urzędu Gminy Łabunie zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pod patronatem Wójta Gminy Łabunie Malowanie kolęd.

więcej »

Menu
Responsive Menu Clicked Image