niedziela, 31 lipca 2016 Dziś imieniny obchodzą: Ignacy, Lubomir

Ostrzeżenie WCZK z 28 lipca 2016 r.

uwaga

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega o możliwości wystąpienia silnych burz z gradem.
 
Zapraszamy również do zapoznania się z poradnikiem „Jak przygotować się na upał” przygotowanym przez Rządowe Centrum Bezpieczeństwa.
 
więcej »

Zaproszenie

cyrk_16i

W sobotę, 30 lipca 2016 r. godz. 18.30 na boisku w Łabuniach Cyrk „Imperial Show” zaprezentuje niezapomniany program z udziałem laureatów prestiżowych Festiwali Sztuki Cyrkowej. Wystąpią m.in. aktorzy z Włoch, Białorusi, Czech, Niemiec, Ukrainy, Mołdawii.
Zapraszamy W imieniu organizatorów!

 
 
więcej »

„I Ty wrócisz do zawodowej gry!” – projekt

i_ty_wrocisz

Od 1 czerwca 2016 r. firma NS Konsulting Sp. z o. o. rozpoczęła na terenie województwa lubelskiego realizację projektu „I Ty wrócisz do zawodowej gry!” współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego, Oś 10: Adaptacyjność przedsiębiorstw i pracowników do zmian, Działanie 10.2: Programy typu outplacement.

więcej »

Zwrot podatku akcyzowego w 2016 r.

akcyza2

Wójt Gminy Łabunie przypomina o możliwości odzyskania w 2016 r. części pieniędzy wydanych na olej napędowy zużywany do produkcji rolnej. W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek wraz z załącznikami (faktury VAT) w Urzędzie Gminy.
 
 
 
więcej »

Kopciuszek w Łabuniach

kopc_1

22 lipca w 300. urodziny Jana Jakuba Zamoyskiego AKTe – Amatorskie Koło Teatralne wystawiło baśń o Kopciuszku w nowej lokalnej odsłonie w reżyserii Agnieszki Pieli (Kierownik Referatu Promocji, Kultury, Sportu i Informacji Urzędu Gminy w Łabuniach) według autorskiego tekstu i scenariusza Piotra Pieli (Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie). To był naprawdę piękny bal!
 
 
więcej »

W Roku Henryka Sienkiewicza – konkurs

h_sienk_i2

Referat Promocji, Kultury, Sportu i Informacji Urzędu Gminy Łabunie, Biblioteka Publiczna Gminy Łabunie ogłaszają IX Konkurs literacki, plastyczny i wiedzy dla Mieszkańców Gminy Łabunie pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łabunie Antoniego Wojciecha Turczyna – „W Roku Henryka Sienkiewicza”.

Finał: 3 września podczas Narodowego Czytania „Quo Vadis”.

więcej »

Wizyta studyjna w Krainie Rumianku

rum_16i

W podziękowaniu za współpracę, aktywne działanie na rzecz swoich sołectw i promocję gminy Łabunie w wydarzeniach kulturalnych w powiecie i województwie Wójt Gminy Łabunie zaprosił KGW do udziału w wyjeździe integracyjnym do Krainy Rumianku w Hołownie, gm. Podedwórze.
więcej »

Menu
Responsive Menu Clicked Image