wtorek, 23 października 2018 Dziś imieniny obchodzą: Marlena, Seweryn

„Malowanie Kolęd” – rozstrzygnięcie konkursu

Protokół z posiedzenia komisji

VI Gminnego Konkursu Plastycznego „Malowanie kolęd” pod patronatem Wójta Gminy Łabunie

dn. 10 stycznia 2018 r. Łabunie


 
 
 
Komisja w składzie:

  • Teresa Zwolan – przewodnicząca
  • Dorota Dziuba
  • Agnieszka Piela

spośród 82 nadesłanych prac nagrodziła 22 osoby, wyróżnienia przyznano 13 osobom.
 

 
LAUREACI:

I miejsca:

  • Julia Turczyn, op. Joanna Sokołowska, PP Łabunie
  • Weronika Krukowska, op. Urszula Pilip, SP Łabunie
  • Lena Gromek, op. Ewa Latawiec , SP Łabunie
  • Anna Zubrzycka, op. Alicja Saputa, SP Łabunie
  • Amelia Górska, op. Lesław Górski, SP Łabunie
  • Dagmara Deleżuk, op. Beata Wdowiak, SP Łabunie
  • Patrycja Synowiec, op. Barbara Banaszkiewicz, Gim. Łabunie

 
II miejsca:

  • Filip Bil, op. Beata Gęborys, PP Łabunie
  • Maja Wolska, op. Ewa Latawiec , SP Łabunie
  • Anna Borek, op. Marzena Rozkres, SP Łabunie
  • Piotr Mróz, op. Małgorzata Kubacka, SP Łabunie
  • Amelia Flak, op. Halina Dybzińska, SP Łabuńki Pierwsze
  • Julia Juś, op. Halina Dybzińska, SP Łabuńki Pierwsze
  • Paulina Pyś, op. Celina Zwolak, SP Łabunie
  • Izabela Typiak, op. Barbara Banaszkiewicz, Gim. Łabunie
  • Przemysław Kołodziejczyk, op. Barbara Banaszkiewicz, Gim. Łabunie

 
III miejsca:

  • Lena Helman, op. Joanna Sokołowska, PP Łabunie
  • Kornelia Semczuk, op. Anna Pyś, SP Łabuńki Pierwsze
  • Weronika Ternes, op. Ewa Latawiec , SP Łabunie
  • Roksana Wiater, op. Beata Wdowiak, SP Łabunie
  • Julia Rój, op. Barbara Banaszkiewicz, SP Łabunie
  • Barbara Skura, op. Barbara Banaszkiewicz, Gim. Łabunie

 
Wyróżnienia:

  • Krzysztof Niemczycki, op. Joanna Sokołowska, PP Łabunie
  • Anna Skubisz, op. Beata Gęborys, PP Łabunie
  • Michał Jastrzębski, op. Beata Gęborys, PP Łabunie
  • Dawid Kania, op. Urszula Pilip, SP Łabunie
  • Kamila Molas, op. Elżbieta Kurzawska, SP Łabuńki Pierwsze
  • Marlena Skiba, op. Elżbieta Kurzawska, SP Łabuńki Pierwsze
  • Natalia Mróz, op. Elżbieta Kurzawska, SP Łabuńki Pierwsze
  • Marcel Branecki, op. Marzena Rozkres, SP Łabunie
  • Michał Synowiec, op. Marzena Rozkres, SP Łabunie
  • Alicja Piłat, op. Małgorzata Kubacka, SP Łabunie
  • Miłosz Dębkowski, op. Beata Wdowiak, SP Łabunie
  • Luiza Kusior, op. Dorota Turczyn, SP Łabuńki Pierwsze
  • Joanna Mazur, op. Barbara Banaszkiewicz, Gim. Łabunie

 
Dziękujemy za zaangażowanie Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom. Nagrodzone prace zostaną wydane w postaci kartek bożonarodzeniowych w grudniu 2018 r.
 
W imieniu Wójta Gminy Łabunie zapraszamy Laureatów wraz z Opiekunami na uroczyste podsumowanie konkursu 17 stycznia (środa) godz. 16.00 w zespole pałacowo- parkowym (pałac, wejście główne) w siedzibie Sióstr FMM w Łabuniach.

Komisja