poniedziałek, 25 września 2017 Dziś imieniny obchodzą: Aurelia, Ladysław

„Malowanie kolęd” – lista nagrodzonych

Na V Gminny Konkurs Plastyczny „Malowanie Kolęd” pod patronatem Wójta Gminy Łabunie wpłynęły 92 prace. Jury w składzie: Jadwiga Kuźma – pracownik Biblioteki Publicznej Gminy Łabunie, Adam Kniaź – Przewodniczący Rady Gminy Łabunie, Agnieszka Piela – sekretarz konkursu przyznało nagrody i wyróżnienia w siedmiu kategoriach:
 
 
 

 

Kl.0 (5 lat)

  • I miejsce: Natalia Mróz, Punkt Przedszkolny w Łabuńkach, op. Grażyna Węcłak,
  • II miejsce: Martyna Bamburska, Punkt Przedszkolny w Łabuniach, op. Renata Rozkres,
  • III miejsce: Natalia Mołdoch, Punkt Przedszkolny w Łabuńkach, op. Grażyna Węcłak,

 
Wyróżnienia:

  • Lena Siwiec, Punkt Przedszkolny w Łabuńkach, op. Grażyna Węcłak,
  • Marlena Skiba, Punkt Przedszkolny w Łabuńkach, op. Grażyna Węcłak,
  • Julia Dziwura, Punkt Przedszkolny w Łabuniach, op. Renata Rozkres,
  • Liliana Kierepka, Punkt Przedszkolny w Łabuniach, op. Renata Rozkres.

 
 

Kl. 0 (6 lat)

  • I miejsce: Anna Borek, ZS w Łabuniach, op. Agnieszka Teterycz,
  • II miejsce: Marcel Branecki, ZS w Łabuniach, op. Agnieszka Teterycz,
  • III miejsce: Krzysztof Słupski, ZS w Łabuniach, op. Agnieszka Teterycz,

 
Wyróżnienia:

  • Maja Wołoszyn, ZS w Łabuniach, op. Jolanta Podkańska,
  • Weronika Ternes, ZS w Łabuniach, op. Jolanta Podkańska,
  • Marysia Jastrzębska, ZS w Łabuniach, op. Jolanta Podkańska,
  • Michał Synowiec, ZS w Łabuniach, op. Agnieszka Teterycz,
  • Dawid Pokrywka, ZS w Łabuniach, op. Agnieszka Teterycz.

 
 

Kl. I

  • I miejsce: Daria Rycak, ZS w Łabuniach, op. Małgorzata Kubacka,
  • II miejsce: Piotr Mróz, ZS w Łabuniach, op. Małgorzata Kubacka,
  • III miejsce: Amelia Górska, ZS w Łabuniach, op. Alicja Saputa,
  • III miejsce: Kacper Wilk, ZS w Łabuniach, op. Małgorzata Kubacka,

 
Wyróżnienia:

  • Alan Kania, ZS w Łabuniach, op. Małgorzata Kubacka.
  • Nikola Kusy, ZS w Łabuniach, op. Małgorzata Kubacka.
  • Oliwier Hołys, ZS w Łabuniach, op. Małgorzata Kubacka.

 

Kl. II

  • I miejsce: Magdalena Branecka, ZS w Łabuńkach Pierwszych, op. Halina Dybzińska,
  • II miejsce: Wojciech Kostrubiec, ZS w Łabuniach, op. Beata Wdowiak,
  • II miejsce: Julia Juś, ZS w Łabuńkach Pierwszych, op. Halina Dybzińska,
  • III miejsce: Anna Góra, ZS w Łabuńkach Pierwszych, op. Halina Dybzińska,
  • III miejsce: Przemek Wiciński, ZS w Łabuńkach Pierwszych, op. Halina Dybzińska,

 
Wyróżnienia:

  • Karina Fusiarz, ZS w Łabuńkach Pierwszych, op. Halina Dybzińska,
  • Gabriela Synowiec, ZS w Łabuniach, op. Beata Wdowiak,
  • Miłosz Dębkowski, ZS w Łabuniach, op. Beata Wdowiak.

 

Kl. III

  • I miejsce: Jakub Pyś, ZS w Łabuniach, op. Marzena Rozkres,
  • I miejsce: Kinga Baraś, ZS w Łabuńkach Pierwszych, op. Elżbieta Kurzawska,
  • I miejsce: Patrycja Rycak, ZS w Łabuniach, op. Marzena Rozkres,
  • II miejsce: Wiktoria Wilkiewicz, ZS w Łabuńkach Pierwszych, op. Maria Kolaja,
  • II miejsce: Nikola Wiater, ZS w Łabuniach, op. Marzena Rozkres,
  • II miejsce: Karol Witkowski, ZS w Łabuniach, op. Ewa Latawiec,
  • II miejsce: Oliwia Suchara, ZS w Łabuniach, op. Ewa Latawiec,
  • III miejsce: Sebastian Sokołowski, ZS w Łabuniach, op. Ewa Latawiec,
  • III miejsce: Nikola Bitner, ZS w Łabuniach, op. Marzena Rozkres,

 
Wyróżnienia:

  • Wiktoria Życzkiewicz, ZS w Łabuniach, op. Marzena Rozkres,
  • Zuzanna Burdzy, ZS w Łabuniach, op. Marzena Rozkres,
  • Oskar Bondyra, ZS w Łabuniach, op. Marzena Rozkres,
  • Wiktoria Szeremeta, ZS w Łabuniach, op. Ewa Latawiec,
  • Julia Helman, ZS w Łabuniach, op. Ewa Latawiec,
  • Julia Kuśmierz, ZS w Łabuńkach Pierwszych, op. Elżbieta Kurzawska.

 

Kl. IV

  • I miejsce: Paulina Pyś, ZS w Łabuniach, op. Celina Zwolak,

 
Wyróżnienia:

  • Emilia Mróz, ZS w Łabuniach, op. Alicja Saputa,
  • Patrycja Burdzy, ZS w Łabuńkach Pierwszych, op. Dorota Faron.

 

Kl. V

Wyróżnienie:

  • Julia Szmit, ZS w Łabuńkach Pierwszych, op. Aneta Gałka.

 
 
Wręczenie nagród nastąpi 12 stycznia (czwartek) o godzinie 16.00 w Zespole Pałacowo-Parkowym w Łabuniach w siedzibie Zgromadzenia Sióstr FMM.