piątek, 28 lipca 2017 Dziś imieniny obchodzą: Aida, Innocenty

„Malowanie kolęd” – lista Laureatów

Posiedzenie komisji oceniającej prace w IV Gminnym Konkursie „Malowanie kolęd” pod patronatem Wójta Gminy Łabunie odbyło się 11 stycznia. Na konkurs zgłoszono 81 prac plastycznych w 3 kategoriach wiekowych. Komisja powołana zarządzeniem Wójta w składzie: s. Teresa Neitsch – przewodnicząca, s. Jadwiga Stawaruk – członek, Agnieszka Piela – sekretarz konkursu przyznała 20 nagród i 13 wyróżnień.


 
Decyzją Wójta Gminy Łabunie nagrodzone prace zostaną wydane jako kartki świąteczne (grudzień 2016). Organizatorzy i Komisja zapraszają Laureatów, opiekunów i rodziców dzieci na uroczyste podsumowanie konkursu, które odbędzie się 20 stycznia o godzinie 15.30 w Pałacu Zamoyskich (siedziba Zgromadzenia FMM) w Łabuniach ul. Parkowa 33.

 

Kategoria klasy 0-I

Nagrody:

  • Julia Szykuła, kl. I, SP Łabuńki, op. Halina Dybzińska
  • Karina Kolaja, kl. I, SP Łabuńki, op. Halina Dybzińska
  • Amelia Górska, kl. I, SP Łabunie, op. Małgorzata Czuj
  • Wojciech Kostrubiec, kl. I, SP Łabunie, op. Justyna Kostrubiec

 

Wyróżnienia:

  • Alicja Piłat, kl. I, SP Łabunie, op. Agnieszka Teterycz
  • Mateusz Sobań, kl. I, SP Łabunie, op. Agnieszka Teterycz
  • Magdalena Branecka, kl. I, SP Łabuńki, op. Halina Dybzińska
  • Mateusz Matejanko, kl. I, SF Ruszów, op. Alicja Saputa
  • Basia Kowalczuk, kl. 0, SP Łabuńki, op. Grażyna Węcłak
  • Szymon Berdak, kl. 0, SP Łabuńki, op. Węcłak Grażyna

 

Kategoria klasy II-III

Nagrody:

  • Julia Lal, kl. II, SP Łabunie, op. Marzena Rozkres
  • Arkadiusz Pokryszka, kl. II, SP Łabuńki, op. Dorota Kolaja
  • Agnieszka Łazorczyk, kl. II, SP Łabunie, op. Lucyna Gredys
  • Jakub Pyś, kl. II, SF Ruszów, op. Alicja Saputa
  • Karol Witkowski, kl. II, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
  • Patrycja Pysiewicz, kl. II, SP Łabunie, op. Lucyna Gredys
  • Wiktoria Życzkiewicz, kl. II, SP Łabunie, op. Marzena Rozkres
  • Patrycja Ternes, kl. III, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
  • Michał Kuduk, kl. III, SP Łabunie, op. Urszula Pilip
  • Martyna Śliwińska, kl. III, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
  • Paulina Pyś, kl. III, SF Ruszów, op. Alicja Saputa
  • Nikola Bitner, kl. II, SP Łabunie, op. Marzena Rozkres
  • Ilona Nicpoń, kl. III, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
  • Kinga Karchut, kl. III, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak

 

Wyróżnienia:

  • Aleksandra Pokryszka, kl. II, SP Łabuńki, op. Dorota Kolaja
  • Oskar Bondyra, kl. II, SF Ruszów, op. Alicja Saputa
  • Miłosz Jastrzębski, kl. II, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
  • Milena Sak, kl. II, SP Łabunie, op. Marzena Rozkres
  • Julia Kuśmierz, kl. II, SP Łabuńki, op. Danuta Sztojko
  • Sandra Fusiarz, kl.II, SP Łabuńki, Dorota Kolaja

 

Kategoria klasy IV-VI

Nagrody:

  • Milena Dudek, kl. VI, SP Łabunie, op. Małgorzata Czuj
  • Mateusz Karwina, kl. V, SP Łabunie, op. Małgorzata Czuj

 

Wyróżnienie:

  • Aleksandra Kożuszek, kl. V, SP Łabuńki, op. Robert Kożuszek

 

Wystawa pokonkursowa od 21 stycznia w Galerii Błękitnej, Łabunie ul. Orzechowa 10.