czwartek, 21 września 2017 Dziś imieniny obchodzą: Jonasz, Mateusz

„Malowanie kolęd” – rozstrzygnięcie konkursu

12 stycznia 2015 r. Jury w składzie: s. Elżbieta Andrzejczak FMM, s. Beata Radecka FMM, Agnieszka Piela z Urzędu Gminy Łabunie po obejrzeniu 146 prac nadesłanych na konkurs nagrodziło i wyróżniło 44 autorów.
Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się w 28 stycznia 2015 r.  w zespole pałacowo-parkowym w Łabuniach.

Galeria zdjęć z wręczenia nagród

Wyniki III Gminnego Konkursu
Malowanie Kolęd 2014


Kategoria 0 – I

I miejsce:

  • Aleksandra Pokryszka, kl. I, SP Łabuńki Pierwsze, op. Maria Kolaja
  • Gabriela Synowiec, kl. I, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka

II miejsce:

  • Zuzanna Typiak, kl. 0, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka
  • Aleksandra Typiak, kl. I, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka

III miejsce:

  • Miłosz Dębkowski, kl. I, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka
  • Jakub Pyś, kl. I, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka
  • Roksana Lachawiec, kl. I, SP Łabuńki Pierwsze, op. Maria Kolaja
  • Oskar Bondyra, kl. I, SF Ruszów, op. Małgorzata Kubacka

wyróżnienia:

  • Zuzanna Burdzy, kl. I, SP Łabunie, op. Marzena Rozkres
  • Piotr Mróz, kl. 0, Punkt Przedszkolny w Łabuniach, op. Beata Gęborys
  • Oliwia Suchara, kl. I, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
  • Karol Sołoducha, kl. I, SP Łabuńki Pierwsze, op. Elżbieta Kurzawska
  • Dawid Tymczuk, kl. I, Sp Łabuńki Pierwsze
  • Szymon Kołodziej, kl. I, SP Łabunie, op. Lucyna Gredys
  • Julia Lal, kl. I, SP Łabunie, op. Marzena Rozkres
  • Kinga Baraś, kl. I, SP Łabuńki Pierwsze, op. Elżbieta Kurzawska
  • Karol Witkowski, kl. I, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
  • Agnieszka Łazorczyk, kl. I, SP Łabunie, op. Lucyna Gredys
  • Nikola Bitner, kl. I, SP Łabunie, op. Marzena Rozkres
  • Maja Ćwik, kl. I, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
  • Julia Helman, kl. I, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec
  • Karina Fusiarz, kl. 0, SP Łabuńki Pierwsze, op. Grażyna Węcłak
  • Mikołaj Karwina, kl. I, SP Łabunie, op. Ewa Latawiec

Kategoria II – III

I miejsce:

  • Martyna Śliwińska, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
  • Krystian Gałek, kl. II, SF Ruszów, op. Teresa Bondyra

II miejsce:

  • Kinga Karchut, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
  • Jan Kostrubiec, kl. II, SF Ruszów, op. Teresa Bondyra

III miejsce:

  • Hubert Niemczuk, kl. III, SP Łabuńki Pierwsze, op. Halina Dybzińska

wyróżnienie:

  • Mikołaj Kuśmierz, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
  • Izabela Wiśniewska, kl. III, SP Łabunie, op. Celina Grott
  • Marcel Kolaja, kl. III, SP Łabuńki Pierwsze, op. Halina Dybzińska
  • Ilona Nicpoń, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
  • Emilia Mróz, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
  • Patrycja Ternes, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak
  • Natalia Psiuk, kl. III, SP Łabunie, op. Celina Grott
  • Maksymilian Juś, kl. II, SP Łabunie, op. Urszula Pilip
  • Michał Krupa, kl. II, SP Łabunie, op. Beata Wdowiak

Kategoria IV – VI

I miejsce:

  • Magdalena Michalik, kl. V, SP Łabuńki Pierwsze, op. Aneta Gałka
  • Aleksandra Kożuszek, kl. IV, SP Łabuńki Pierwsze, op. Robert Kożuszek
  • Maria Latawiec, kl. V, Sp Łabunie, op. Małgorzata Czuj

II miejsce:

  • Julia Krupa, kl. IV, SP Łabunie, op. Małgorzata Czuj

wyróżnienia:

  • Julia Kniaź, kl. V, SP Łabuńki Pierwsze, op. Aneta Gałka
  • Agata Niemczuk, kl. VI, SP Łabuńki Pierwsze, op. Robert Kożuszek
  • Eliza Gładysz, kl. IV, SP Łabuńki Pierwsze, op. Robert Kożuszek
malow_kol_001.jpgmalow_kol_002.jpg
Komisja Konkursowa podczas pracy